Witamy serdecznie

Zapraszamy do specjalistycznej przychodni lekarskiej NZOZ ALAMED w Strykowie przy ulicy Kopernika 29a. Świadczymy usługi stomatologiczne w zakresie ortodoncji, stomatologii dziecięcej, periodontologii, endodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Oprócz poradni stomatologicznej w naszej przychodni przyjmują lekarze specjaliści chirurgii ogólnej, endokrynologii, kardiologii, urologii, neurochirurgii i reumatologii.

Wykonujemy również badania USG tętnic i żył kończyn górnych i dolnych, tarczycy, piersi, jamy brzusznej, nerek, pęcherza moczowego, prostaty, jąder, ciąży, dziecięcego stawu biodrowego, badania sportowców i kandydatów na sportowców oraz ECHO serca i EKG oraz leczymy choroby wewnętrzne i nadciśnienie tętnicze.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, m.in. cyfrowym aparatem rentgenowskim do zdjęć zębów, aparatem USG + ECHO i EKG, co umożliwia dokładną diagnostykę i leczenie.

Nasi lekarze to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinach ortodoncji, stomatologii dziecięcej, periodontologii, endodoncji, chirurgii stomatologicznej stomatologii zachowawczej, chirurgii ogólnej, endokrynologii (leczenie chorób tarczycy), kardiologii, urologii i neurochirurgii.

Ponad to w obrębie przychodni działa gabinet logopedyczny świadczący usługi refundowane przez NFZ.

NZOZ ALAMED mieści się w nowo wybudowanym budynku z dużym parkingiem. Przestronne i przyjemnie urządzone wnętrza gabinetów sprzyjają lepszemu samopoczuciu pacjentów.